Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

La Consellera de la Presidència, Mertixell Budó, visita El Vilosell.

Aquest matí l'Hble Sra. Meritxell Budó i Pla, Consellera de la Presidència i portaveu del Govern de la Generalitat, acompanyada de l’alcalde i d’alguns regidors, ha visitat el nostre poble, on ha pogut observar , la finalització de l’obra: Rehabilitació del paviment empedrat de la costa del carrer Major”, obra que ha estat subvencionada pel Departament de la Presidència de la Generalitat de Catalunya

DIVENDRES 04 DESEMBRE 2020

Aquest matí l'Hble Sra. Meritxell Budó i Pla, Consellera de la Presidència i portaveu del Govern de la Generalitat, acompanyada de l’alcalde i d’alguns  regidors , ha visitat el nostre poble, on ha pogut observar , la finalització de l’obra: Rehabilitació del paviment empedrat de la costa del carrer Major”, obra que  ha estat subvencionada pel Departament de la Presidència  de la Generalitat de Catalunya

Galeria d'imatges